Ne Nintendo DS R4 Kart nedir

Son zamanlarda bir Nintendo DS R4 kart satın ya da satın almak istiyor? herhalde, orada bile ne R4DS veya R4 Ds olduğunu bilememektedir birçok insan vardır. Peki, ne tam bir R4 kart bilmeniz gereken ilk. ile r4 kart sizin Nintendo DS Nintendo oyun sağlayacak bir kartuş, bir başlayın. R4 kart sadece DS veya DSİ oyunlar için de kullanılır. Ayrıca internet kaş ve resimleri bakmak Mp3, film izlemek, oynayabilirsiniz. Eğer R4 kartı kullanarak yapabileceğiniz başka şeyler E-kitap okunur. çoğumuz rağmen hala önemini ve R4DS kullanım habersiz, henüz pazarda büyük bir talep bulunuyor. R4 devrim zaten ve R4 kartların fiyat başlamıştır yüksek üzerindedir. R4 DS kartlar en istikrarlı ve güvenilir performansı ile tanınırlar.

http://www.r4ds-r4i.com/product_images/f/r4ds_2__94567.jpgAlış R4 DS kartları basit ve kolaydır. Sen iyi bir satıcı gelen yerel bir mağazada veya R4 satın alabileceğiniz basit bir web sitesi ve anlaşma çevrimiçi mağaza ile oturum açın. yapmadan hemen aldattı birim yinelenen ve kötü kalite olsun d4 kartuş R4 ile alabilirsiniz olarak sağ R4 firmware satın emin olun. orada R4 DS satan birçok R4 dükkan olarak DSi R4 satın almadan önce, size ayrıntılı bir araştırma yapmak ve özenle, özellikleri ve ürün kalite kontrol gerekir.

Bir kez doğru R4 kart olsun, sen nasıl kullanılacağını bilmeniz gerekir. Hayret, ne R4 DS nasıl R4 kart oynamayı bilmiyorum biliyorum bir sürü insan. Bu inanılmaz bir cihaz ve oyun oynamak için bunu öğrenmek için sürerse bu nedenle, hiçbir zarar olduğunu unutmayın. Başka bir şey DS R4 kartı dahili bir ram yok ve Micro SD kartlarını kullanır. Bulunduğunuz DSi r4 kart için Micro-SD hafıza kartı fişi gerekecek.

R4i DSi senin Nintendo DS oyun oynardık olabilir Temelde, micro SD hafıza kartı oyunları veya MP 3 ve diğer uygulamaları saklamak için kullanılır. Bu Nintendo DS R4 kart tam olarak düzenli DS kartı gibidir. Sen çekme ve size DS R4 kart oynamak istediğiniz dosyaları damla gerekir. İşte bu - basit ve kullanımı basit. Sadece oyun oynamak değil, aynı zamanda müzik dosyaları dinlemek veya en sevdiğiniz film izlerken ve daha pek çok R4 kartı veya çağrı R4 DS kartı kullanarak mümkündür. Böylece, DS oyunları için R4 devrim zaten bu yüzden gidip kalabalık katılmaya başlamıştır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !